Osobní půjčky

Bankovní půjčka České spořitelny

Potřebujete peníze na koupi nového auta, rekonstrukci domácnosti, či na zaplacení vašich účtů? Potom vás jistě bude zajímat, jaké nabízí Česká spořitelna půjčky. Díky několika produktům si tak můžete vybrat přesně ten, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám.

Půjčka

Ideální možnost pro ty, kteří potřebují rychle peníze na několik věcí zároveň. Nikdo se vás nebude ptát, na co získané peníze chcete využít, to je čistě na vás. Česká spořitelna půjčky poskytuje od 20 000 do maximální výše 600 000 Kč. Půjčka vám tedy vždy přijde vhod kdykoliv, když se dostanete do finanční tísně. Stačí zajít na pobočku a po předložení nutných dokumentů následuje schvalovací proces. Pokud bude úspěšný, peníze dostanete ihned na ruku, nebo mohou být vloženy na váš bankovní účet. Pokud však potřebujete peníze například na koupi nového automobilu, rekonstrukci domácnosti či dovolenou, má pro vás tato banka zcela jiný produkt.

Spotřebitelský úvěr

Ten je vhodný v případě, že máte jasný cíl, na co získané peníze chcete použít. Abychom tyto dva produkty vzájemně odlišili, u produktu půjčka Česká spořitelna nepotřebuje vědět, na co peníze potřebujete. U spotřebitelského úvěru však tyto informace vyžaduje. Na oplátku vám může nabídnout mnohem výhodnější úrok a lepší podmínky splácení. Výhodou také je, že neexistuje žádná horní hranice tohoto úvěru. Záleží tak čistě na vašich požadavcích a samozřejmě i finančních možnostech vysoký úvěr splácet.

Pokud se však dostanete do situace, že máte půjček a úvěrů několik, a nezvládáte je v určených termínech splácet, jistě vás potěší možnost konsolidace těchto půjček. Jedná se o jejich sloučení do jedné, tedy veškeré zbývající sumy se sečtou, a na tento součet se pohlíží jako na zcela novou půjčku. Ta se rozloží rovnoměrně na určené časové období a výsledek je ten, že se vašemu měsíčnímu rozpočtu velmi uleví, jelikož měsíční splátka se podstatně sníží. Důležité je však přijít včas. Pokud jste s prodlením splátek již delší dobu, bývá často na tuto konsolidaci pozdě.