Osobní půjčky

Chybí vám peníze do výplaty? Nevadí – pomůže kouzelná půjčka!

Stát se to může komukoliv z nás. Stačí jeden nečekaný výdaj v měsíci a potíže jsou na světě. Do výplaty ještě několik dní zbývá, ovšem na účtu je téměř vymeteno. Zaplatit ale musíte. Pokud se nejedná o žádné vysoké částky, nemusíte mít žádné obavy. Nečekaný výdaj v podobě několika tisíc vám může spolehlivě pomoci pokrýt kouzelná půjčka. Jak ji získat, kdo na ni může mít nárok a jaké má výhody.

Rychlá pomoc, kterou oceníte

Kouzelná půjčka je jen jiný termín pro půjčku do výplaty. Jedná se o poměrně nový produkt na finančním trhu, který si ale získal značnou oblibu. Proč? Pádných důvodů se nabízí hned několik. Půjčka do výplaty je totiž určena právě pro situace, kdy se peněz nedostává, ale je potřeba nutně platit.

Výhody kouzelné půjčky

Kouzelná půjčka má výhod hned několik. Velmi příjemné je, že si o ni můžete zažádat online. Nečeká vás tedy žádné složité papírování. Vyplnění žádosti vám zabere opravdu jen chvilku. O schválení půjčky se dozvíte do jedné hodiny od podání vaší žádosti. Skvělé je, že peníze můžete mít na účtu již do 60 minut od doby, kdy vám bude půjčka schválena. Výši půjčky a dobu splácení si můžete jednoduše volit sami. Díky internetovému formuláři ihned uvidíte, kdy a kolik budete muset vrátit. Termín splacení se snažte dodržet, v opačném případě vám hrozí sankce.

Kolik si můžete půjčit?

Díky této půjčce si můžete půjčit až 10 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Online formulář najdete na www.kouzelnapujcka.cz. Pokud budete tuto půjčku využívat opakovaně, můžete si půjčit až 50 000 Kč.

Pro koho je určena?

Kouzelná půjčka je určena především těm, kdo mají finanční problémy před výplatou. Určena není pro nezaměstnané. Tuto půjčku také nelze využít, pokud je na vás uvalena exekuce. Kouzelnou půjčku nabízí společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.