Osobní půjčky

Fenomén jménem nebankovní půjčky! Jak fungují a vyplatí se vůbec?

Nebankovní půjčky jsou v České republice poměrně mladým produktem na finančním trhu, i přesto si ale získávají stále větší popularitu. Proč? Důvod je prostý: stále více lidí se potýká s problémem nedostatku finančních prostředků před výplatou. Právě pro řešení tohoto nepříjemného problému byl tento typ půjček stvořen. Jak fungují? Vyplatí se vůbec? Odpovědi naleznete v tomto článku.

Jak půjčky před výplatou fungují?

Oproti klasickým půjčkám v bance mají nebankovní půjčky hned několik výhod. První výhodu je fakt, že abyste tento typů půjčky získali, nemusíte nikde složitě dokazovat příjem. Nečeká vás ani žádné papírování. Nebankovní půjčky je totiž možné sjednat přes internet. Ve většině případů stačí vyplnit registrační formulář. Některé nebankovní instituce dokonce umožňují zažádat o půjčku pomocí SMS. Tato služba je většinou dostupná pro klienty, kteří si půjčku berou opakovaně.

Rychle a s vaší volbou

Další velkou výhodou je rychlost. Nebankovní půjčka je schvalována téměř okamžitě – někdy dokonce i do jedné hodiny od podání vaší žádosti. Stejně rychlý je potom i převod peněz na váš účet. Příjemné také je, že si každý může zvolit výši a také dobu splácení půjčky. Protože se jedná o nebankovní půjčky před výplatou, pohybuje se částka, kterou si je možné půjčit, v řádech několika tisíc korun. Dobu splacení půjčky si můžete nastavit až na 30 dní, ale třeba také jen na týden. Musíte si ale dobře spočítat, jestli budete schopni půjčku v termínu splatit, raději tedy volte delší dobu, ať se zbytečně nedostanete do problémů.

RADA – pokud víte, že nebudete moci půjčku v řádu termínu splatit, požádejte si o prodloužení doby splatnosti. Jinak hrozí vysoké sankce.

Kde ji získat?

Výhodné online nebankovní půjčky si můžete sjednat skrze portál pujcka.tv. Zde si můžete vzít půjčku až na 5 000 Kč za opravdu férových podmínek. Pokud vás nedostatek financí před výplatou trápí, vyzkoušejte nebankovní půjčky. Můžete si tak od problémů výrazně ulevit.