Ostatní půjčky a úvěry

Ferratum Business nabízí rychlé finance pro podnikatele

V současné době mají podnikatelé poměrně těžké podmínky. Prostředí je vysoce konkurenční, stejně tak není jednoduché získat financování pro podnikatelský plán. I když máte sebelepší nápad, je často nadlidský výkon získat od některé z tuzemských bank podnikatelský úvěr. Pokud však potřebujete zafinancovat svůj projekt, nicméně pro banku prozatím nejste bonitní firemní klient, obraťte se na Ferratum Business.

Ferratum Business nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak získat podnikatelskou půjčku. Obrovskou výhodou je, že se dá rychlá půjčka sjednat prostřednictvím internetu, takže nemusíte ani nikam chodit.

Parametry půjčky od Ferratum

Pravděpodobně vás zajímá, kolik peněz si vůbec můžete půjčit. Ferratum Business vám dokáže poskytnout půjčku od 50 000 korun do 1 300 000 korun, přičemž doba splatnosti může být až 18 měsíců. Záleží pouze na vás, jak dlouhá doba splatnosti vám vyhovuje, protože právě od ní se odvíjí i výše měsíční splátky.

Nemusíte zastavovat nemovitost, ani se nebojte skrytých poplatků. Ferratum Business je férový poskytovatel, jemuž záleží na spokojenosti zákazníků.

Co všechno můžete z půjčky financovat?

V podstatě záleží pouze na vás, co všechno uhradíte z rychlé půjčky. Získáte provozní kapitál na nákup nového vybavení, nábor talentovaných zaměstnanců i rozšíření svého inventáře. Stejně tak můžete rozšířit místo svého podnikání.

Získání podnikatelského úvěru nebylo nikdy jednodušší. Žádosti jsou schvalovány během jednoho pracovního dne, přičemž záleží zejména na hotovostním toku. Vyhnete se papírování, administrativním poplatkům a podání žádosti vám nezabere více než 5 minut. Požádejte si o půjčku ještě dnes a začněte investovat do svého podnikání. S Ferratum Business rozhodně neprohloupíte, ba naopak se vám podmínky doslova zalíbí.