Osobní půjčky

Ferratum rychlá půjčka vyjde vstříc každému

Finanční společnost Ferratum Group ve svém oboru jako první začala poskytovat mobilní mikropůjčky. Několikaleté zkušenosti udělaly z Ferratum skutečného mistra v rychlých půjčkách. Spolehnout se můžete jak na jejich rychlý a vstřícný postup, tak na diskrétnost a citlivé zacházení s vašimi údaji.

Sjednejte si půjčku snadno a rychle přes sms zprávu

Dostali jste se do finanční tísně? Potřebujete takříkajíc peněžní injekci na zotavenou? Nedostatek hotovosti občas řeší každý z nás, když taková situace nastane, je nutné ji vyřešit rychle. Není tedy čas na zdlouhavé papírování podmíněné několika návštěvami banky. Jak a kde si půjčíte peníze, aniž byste ztráceli čas?

Jak to celé funguje?

Ferratum – rychlá půjčka se vyřizuje zasláním žádosti z vašeho mobilního telefonu pomocí sms nebo vyplněním online formuláře. Následně obdržíte sms o schválení s autorizačním kódem, kterým potvrdíte svůj souhlas, nejpozději druhý den máte peníze na účtu. Samozřejmě mohou nastat i drobné komplikace, kdy jste například vyzvání k dodání některých dokumentů pro posouzení žádosti. Vše ale probíhá rychle, a to přes mobilní komunikaci. Obvykle však k vyřízení postačí jen platný občanský průkaz a není nutné ani prokazovat výši příjmu.

Produkty Ferratum Bank

Společnost Ferratum vyjde vstříc vašim potřebám, vybírat můžete mezi kreditním úvěrem, rychlou mikro půjčkou a spotřebitelským úvěrem. Ferratum Credit je skvělá finanční rezerva až do výše 35.000 Kč, kterou splácíte jen, když ji čerpáte. Hlavní výhodou této půjčky je svobodné splácení. Buď kdykoli splatíte půjčku jednorázově, nebo si nastavíte libovolnou výši splátek. Ferratum Micro je rychlá půjčka. Noví klienti si tento produkt navíc mohou vyzkoušet zcela zdarma na měsíc, a to až do výše 9.000 Kč. Pokud vám vyhovuje pravidelné měsíční splácení rozvržené do celého roku, pak právě pro vás je vhodný úvěr Ferratum Plus.