Osobní půjčky

Finská půjčka aneb půjčka před výplatou

Hodně lidí to zná. Dítě potřebuje nové boty nebo peníze do třídního fondu. Kočka nebo pes potřebuje k veterináři. To vše stojí peníze a jako naschvál, to vše přichází vždy pár dní před výplatou, kdy je do kapsy nejhlouběji.

U nás jsme stále zvyklí chodit si v podobných situacích půjčovat za rodinou, kamarády či sousedy. Ve světě je to ale jinak. Ve světě jsou na takové situace připravení a tento trend se dostává i k nám. Půjčovat si pár stovek či tisíců před výplatou už nemusíme ani mi chodit k přátelům. Od toho je tu produkt, který se nazývá finská, nebo také SMS půjčka.

Finská půjčka je přesně to, o čem byla řeč. Nejde o žádné horentní sumy. Finská půjčka je právě o těch pár stovkách či tisících, které potřebujeme teď hned a které vrátíme stejně jako svým přátelům či kamarádům hned, jak nám na účet dorazí výplata.

S tím se u finské půjčky také počítá. Její splatnost je patnáct dní a proč? To je jednoduché. Patnáct dní po výplatě ještě většina z lidí peníze má. Pak přichází ale těch dalších patnáct dní, kdy je do kapsy s každým dnem hlouběji a hlouběji a když se kapsa vyprázdní úplně, je zle.

Přesně v těchto dnech si ale může každý zažádat o finskou půjčku, jejíž vyřízení je oproti normálním půjčkám mnohem jednodušší a hlavně rychlejší. Při první žádosti o půjčku trvá získání peněz několik málo dní. Při opakované žádosti o finskou půjčku už je to pouhý jeden den, či dokonce jen několik hodin a to hlavně díky tomu, že u opakovaných žádostí o finskou půjčku není nutné vůbec nic dokládat a zažádat o půjčku lze i pouhým odesláním SMS zprávy.