Ostatní půjčky a úvěry

I podnikatelé si potřebují občas půjčit peníze

Pokud jste dostali novou zakázku, ovšem nemáte dostatek volných peněžních prostředků na její financování, není nic jednoduššího než si požádat o půjčku. I podnikatelé mohou získat zajímavé úvěry, stačí pouze vědět, na koho se obrátit. Poskytovatelem podnikatelských půjček je Ferratum Business, jenž umožňuje rychle získat finance potřebné k rychlejšímu růstu podnikání.

Ferratum Business má ve své nabídce podnikatelskou půjčku od 50 000 do 1 300 000 korun. Záleží pouze na vás, jakou částku potřebujete. Splatnost je až 18 měsíců, tudíž během roku a půl se svého dluhu zbavíte. Ferratum Business nevyžaduje zástavu nemovitosti či movitých věcí, a tím se odlišuje od ostatních nebankovních poskytovatelů.

Na co můžete peníze využít?

V podnikání jsou peníze potřebné neustále, a to na nákup nového vybavení, nábor talentovaných zaměstnanců, investici do inventáře, rozšíření místa podnikání a podobně. Občas je však nemožné financovat dané věci z vlastních zdrojů, a potom na scénu přichází podnikatelské úvěry.

V bance procházíte zdlouhavým procesem, na jehož konci vám nakonec nemusí být půjčka ani schválena. Mnohem rychlejší jsou nebankovní společnosti. Důležité je, aby byla bezpečná a nabízela produkty bez starostí.

Jak to u Ferratum Business funguje?

Zřejmě vás zajímá, jak taková rychlá půjčka funguje. Princip je jednoduchý a intuitivní. O úvěr zažádáte skrze internet, tudíž nemusíte chodit ani nikam na pobočku. Prozradíte informace o vaší firmě a zadáte částku, kterou potřebujete. Od Ferratum Business potom získáte nabídku podnikatelské půjčky, kterou buď odsouhlasíte, nebo odmítnete. V případě, že se vám půjčka zalíbí a budete s návrhem souhlasit, tak potom jen platíte fixní měsíční splátku. Ferratum Business schvaluje žádosti podle cash flow, nikoliv podle kreditního skóre.