Ostatní půjčky a úvěry

Jak získat nové zákazníky? Světelná reklama je dovede přímo k vašim dveřím

Otevřeli jste si obchod, restauraci nebo vinárnu a přemýšlíte, jak o dát o své provozovně vědět co nejširšímu spektru zákazníků? Bez propagace se rozhodně neobejdete. I ty nejlepší služby a nejkvalitnější zboží se totiž jen stěží prodají, pokud nezvolíte správnou reklamní strategii.

Nenechte se zatlačit do pozadí! Zviditelnit se je základem úspěchu

Konkurence je dnes ve všech sférách podnikání obrovská. Aby bylo naše podnikání efektivní a přineslo nám kromě uspokojení z práce i odpovídající zisk, musíme se dokázat prosadit. Zákazníci si díky široké nabídce pečlivě vybírají, a jakmile neupoutáme jejich pozornost, budou nás míjet bez povšimnutí.

Jak si získat zákazníky

Jestliže s podnikáním teprve začínáte, zajistěte, aby reklama fungovala hned při otevření provozovny. Na její spuštění ale samozřejmě není nikdy pozdě. Nemusíte investovat horentní částky do inzerátů v časopisech nebo dokonce propagace ve sdělovacích prostředcích. Zejména u restaurací, vináren, diskoték, obchodů s potravinami, módou a spotřebním zboží i u nejrůznějších dalších provozoven je nejefektivnější reklama, která k vám dovede zákazníky z bezprostředního okolí. Nejdůležitější je, aby byl váš podnik dobře vidět a zákazníkům bylo jasné, čím přesně se zabýváte.

Světelná reklama zviditelní vaši provozovnu

Jednou z nejefektivnějších možností přilákání zákazníků je světelná reklama. Pokud ji umístíte přímo nad vchod do provozovny, jen málokterý kolemjdoucí ji mine bez povšimnutí. A pokud rovnou nevstoupí do vašich dveří, rozhodně se mu zapíše existence vašeho obchodu nebo podniku do paměti.

Kde pořídit světelnou reklamu

Pro firmu RAVAFOL je výroba světelné reklamy hračka. Za více než 15 let od svého vzniku získala reference od celé řady největších firem v oboru. RAVAFOL zajistí realizaci světelné reklamy od návrhu přes vizualizaci a výrobu až po samotnou montáž. Používá vlastní výrobní technologie a know-how, navíc je pojištěna do výše 8,5 milionu Kč.