Osobní půjčky

Jak získat opravdu výhodnou půjčku?

Pokud si chcete půjčit, rozhodně nedělejte tu chybu, že si vezmete úvěr od první banky nebo nebankovní instituce, na kterou narazíte. V současné době je možné vybírat z velkého množství nabídek. Jestliže hledáte, můžete mezi záplavou nevýhodných najít i opravdu výhodné půjčky, které stojí za to. Tip na to, kde a jak si můžete půjčit výhodně, najdete právě v tomto článku.

Novinka na českém trhu

V první řadě se vyplatí, sledovat události na českém finančním trhu. Čas do času se totiž stane, že přijde něco nového, co je výhodnější než obvyklé nabídky. A právě to se stalo nedávno. Do světa půjček totiž vstoupila společnost Ammado, která slaví se svými půjčkami úspěch na Slovensku. Výhodné půjčky přináší i do České republiky.

Výhodnější úrok i díky sociální síti Facebook

Společnost nabízí výhodné půjčky s nízkým úrokem. Roční úrok u všech půjček drží společnost na krásných 9,8 %. Navíc pro všechny zájemce o půjčku nabízí speciální bonus. Pokud budou sdílet odkaz na oficiální stránky společnosti – ammadopujcky.cz – na sociální síti Facebook, mohou všichni získat ještě výhodnější úrok. Výhodná pujcka od Ammado může být ve výši 5 až 400 tisíc korun. Půjčky jsou bezúčelové, nevztahují se na ně žádné poplatky a společnost nevyžaduje ani v případě vyšších částek ručení nemovitostí. Klienti si také mohou sami nastavit dobu splácení. Ta může být na období jednoho roku až na sedm let. Pokud je půjčka dobře nastavena, je možné splácet třeba 250 000 Kč jen částkou 2990 Kč měsíčně. Výhoda je i tom, že klient může využít odkladu až 4 měsíčních splátek.

Pro koho a kde?

Půjčku Ammado je možné získat rychle a bez starostí. Na začátku je nutné podat nezávaznou online žádost na ammadopujcky.cz. Společnost bude všechny zájemce obratem kontaktovat. Půjčka je určena pro zaměstnance, živnostníky, ale i pro seniory či matky na mateřské dovolené.