Osobní půjčky

Jak získat půjčku bez potvrzení online?

Aby mohl žadatel o půjčku získat půjčku bez potvrzení o příjmu od své banky online po internetu, musí jej banka již nějakou dobu znát. Slovo znát v tomto případě znamená, že má žadatel o půjčku u banky založený účet a nějakou dobu u této banky točí peníze.

V takovém případě pak banky svým klientům důvěřují především mají dobrý přehled o jejich příjmech. Při žádosti o půjčku proto skutečně žádné potvrzení o příjmu nepožadují.

Vyřízení takové půjčky je pak otázkou několika málo minut či dokonce otázkou jediného okamžiku. Půjčka bez potvrzení o příjmu se totiž dá vyřídit jediným kliknutím v internetovém bankovnictví a to díky tomu, že tyto půjčky některé banky přímo nabízejí a takzvaně předschvalují.

Podobný systém nabízí například internetbanking Poštovní spořitelny. Klient, který má u České Spořitelny nějakou rozumnou historii přesně vidí, kolik si může půjčit a jedním kliknutím může tuto půjčku akceptovat a začít rovnou čerpat.

Podobné to pak mají i další banky a spořitelny. Některé banky vycházejí v tomto vstříc i klientům, kteří nemají přístup na internet. Například Česká Spořitelna servis 24 je služba telefonická. Zde stačí zavolat operátorovi a ten za Vás v podstatě vyřídí vše, co byste mohli vyřídit samy přes internet. Tedy i žádost o půjčku bez potvrzení o výši příjmů.