Ostatní půjčky a úvěry

Kam pro úvěr levně, když vás z banky vypoklonkují?

Firemní kultura je v bankách nastavena tak, že se budou na vás usmívat i v případě, kdy vás vyhazují dveřmi. Potřebovali jste finanční injekci, ale banka se k vám postavila zády? Často ne jedna? Co s tím? Zkuste o úvěr levně žádat jinde – online u nebankovky.

Banky si nás lustrují, jak to jen jde. Vědí o nás často více, než si myslíme. Znají i fakt, že o úvěr žádáme současně ve více bankách. Nahlíží do registrů, posuzují nás podle rodinného stavu i podle oblečení, ve kterém přijdeme o půjčku žádat. Pomyslným jazýčkem na váhách dokáže být i z jakého zařízení se připojujeme při použití online bankovnictví. I tohle rozhoduje o tom, jaká bonita nám bude přiřknuta.

Nechcete být lustrováni? A hlavně, chcete získat půjčku, kterou potřebujete? Úvěr levně a s mnoha benefity lze získat i od nebankovní společnosti.

Nebankovky nejsou žádní lichváři

Naopak, právě nebankovní společnosti stojí podle různých výzkumů a nezávislých testů na čele profesionality při jednání se zákazníkem. Dnes jsou smlouvy nebankovek přehlednější než ty od bank, půjčky nabízí různé zajímavé benefity, pokud jde třeba o možnost odkladu splátek či předčasné splacení.

Vzít si půjčku od nebankovní společnosti rozhodně neznamená zavázat se lichváři. Nebankovky jsou dnes pod dohledem ČNB a současně potřebují mít dobrou pověst mezi klienty. Žádných predátorských praktik se bát nemusíte. Naopak. Těch se často dočkáte spíše od bank, které velice rychle dlužné pohledávky prodají a vy pak jednáte s různými vymahači, posléze s inkasními společnostmi, které se už žádnou etikou neřídí. Smluvní vymahači si potřebují vydělat, a tak na vás tlačí tím nejtvrdším způsobem.

Nebankovní společnosti jsou naopak předem připraveny na to, že se každý může dostat do problémů s dočasnou platební neschopností. Proto rovnou ve smlouvě nabízí možnost odložit splátky. Nejen o pár dnů, což by nikoho z problémů nevytrhlo. Dokonce nejen o měsíc. Ale ty nejlepší hned o několik měsíců.

Úvěr levně bez nahlížení do registru

Potřebujete úvěr levně, bez prověřování registrů, a až do 100 000 Kč? Ne, nejde o utopii. I takovýto úvěr vám umí nabídnout nebankovní půjčka. Spolu se všemi benefity, o kterých jsme mluvili. Žádost podáte online. Půjčku můžete dokonce až po dobu 30 dnů vrátit bez sankcí a poplatků. Pokud potřebujete, lze si splátky odložit až na čtyři měsíce. A pokud se vám finančně daří a nejraději byste půjčku splatili předčasně, i toto je možné. Jde o kvalitní bezúčelovou půjčku, u které neprokazujete, na co finance použijete. Celá půjčka je díky své vstřícnosti a pružnosti levná a současně pro nás, klienty, bezpečná. Šanci tuto půjčku získat má téměř každý. Přitom schvalovací proces je velice rychlý a vyplacení peněz je obratem. Máte možnost si je dát poslat na svůj bankovní účet, nebo si je nechat vyplatit v hotovosti.