Osobní půjčky

Kam si můžete skočit pro online půjčku?

Také člověku, který chodí denně do práce a rozumně si část peněz ukládá pro nouzové případy, se může stát, že se dostane do finanční tísně. Osud si dělá, co chce, a občas dochází i k naprosto neuvěřitelným situacím. To si takhle například dáte auto do opravny a za týden se vám rozbije lednice. Pak nezbývá nic jiného než si těch pár tisíc na novou jít půjčit. Jenže kam?

Poskytovateli úvěrů se to jen hemží, a tak může být výběr půjčky pro neznalého člověka docela oříšek. Nedělejte si ale těžkou hlavu, představíme si srovnávač, díky němuž se vám snadno podaří najít rychlá půjčka online.

Srovnejte si 140 poskytovatelů

Zamiřte na web CoolPujcky.cz a podívejte se, jaké obrovské máte vlastně možnosti. Tento srovnávač se soustředí na nabídky 140 firem a zobrazí je třeba podle úrokové sazby. Nejvýhodněji tam v současné době vychází půjčka u Zaplo.cz, Ferratum Bank či CreditAir, kde úroky v určitých případech dosahují i 0 %! Většinou v tom ale bývá nějaká podmínka – například to platí pouze pro nové klienty.

Poskytovatele lze srovnat rovněž podle výše půjčky. Někteří totiž umožňují půjčit si už od pětistovky, jinde jde nejméně například 5000 Kč. S čím už srovnávač nepočítá, jsou půjčky pro problémové klienty, úvěry bez registru apod. Musíte se proklikat na stránky poskytovatele a tam se dočíst, zda prověřuje registry.

Tento problém odstraňuje zase srovnávač PůjčkyHned.cz. Lze si tam kliknout na kategorii půjčka bez registru a zobrazí se vám pouze takové úvěry, které splňují toto kritérium.

Nenechte se opít rohlíkem

Ani v případě, kdy zvolíte zdánlivě nejlevnější půjčku, nemusíte pořídit nejlevněji. Dobře si přečtěte podmínky, protože spousta firem se snaží vydělávat na tom, že půjčku poskytnou levně, tím si naženou klienty, avšak peníze z nich pak tahají jiným způsobem. Vzít si úvěr je vždy trochu risk, tak neriskujte příliš často.