Osobní půjčky

Když peníze vymizí – Půjčkomat.cz pomůže

Peněženka zeje prázdnotou a účty čekají na zaplacení? Nezoufejte, i takové situace se tu a tam stávají. Určitě nejste jediní, komu se taková věc přihodila. Zachovejte klid, s námi zjistíte, jak na to. Půjčka před výplatou může být vaše.

Poradíme vám, jak sjednat online půjčku pohodlně a rychle.

Kdo mi pomůže?

Společnost Friendly Finance provozuje výše jmenovaný internetový portál. Pro své zákazníky disponuje kompletním servisem v oblasti rychlých on-line půjček. Díky bohatým zkušenostem s realizací rychlých půjček na evropském trhu, poskytuje firma ucelenou nabídku služeb v oboru.

Proč zvolit právě Půjčkomat.cz?

  • Předem budete znát, kolik zaplatíte za půjčení peněz

  • Peníze mohou být již do 10 minut na vašem účtu

  • Profesionální a individuální přístup

Postup, jak rychle získat peníze

  1. Prvním krokem k vyřízení půjčky online je registrace. Musíte splňovat určitá kritéria. Poté je nutné převést symbolický poplatek na účet Půjčkomatu. V procesu registrace se s Vámi pracovníci spojí a pomohou vám.

  2. Vyčkejte na potvrzovací mail o úspěšném zaregistrování.

  3. Dalším bodem je volba výše půjčky. Vyměříte si částku dle vašich požadavků. Ihned uvidíte, kolik zaplatíte na poplatcích za půjčení. Také si zvolíte lhůtu splatnosti, která je maximálně do 30 dnů od zadání požadavku.

  4. Peníze obdržíte na vámi uvedený účet. Pokud vlastníte účet u Komerční banky, ČSOB, GE Money bank, České spořitelny nebo u FIO banky, částka bude do krátkého časového úseku dodána.

  5. Služby portálu Půjčkomat.cz použijte vždy, když to vyžaduje situace. Pokud se stanete opakovaným uživatelem okamžité půjčky, budete zařazeni do věrnostního programu.

Rychlé půjčky představují skvělou možnost rychlého přístupu k finanční hotovosti. Nemusíte jít do banky a řešit všechny nezbytnosti bankovním způsobem. Nebankovní půjčky online jsou tady pro vás.