Osobní půjčky

Když půjčku, tak přes internet

Je velmi snadné dostat se do nezáviděníhodné finanční situace, ale vyřešit jí už tak lehké není. Může se to stát každému – úspěšnému podnikateli, důchodci, matce na mateřské dovolené. Stačí, aby klient neproplatil pár faktur či zaměstnavatel nezaplatil včas výplatu. Nemáte-li finanční rezervy a musíte splatit finanční závazky, máte jedinou možnost. Tou je půjčka u banky či nebankovní společnosti. Banky mají mnohdy větší požadavky na klienty, což je důvod, proč mnoho lidí vyhledává půjčky u nebankovních věřitelů. Ať už je to nedostatečná bonita či zápis v registru dlužníků.

Do registru dlužníků se můžete dostat i úplnou náhodou. Stačí pozdě zaplacená složenka či chybně vyplněný variabilní symbol. Z registru se dlužník jen tak nedostane a proto má u většiny bank dveře zavřené. Nebankovní společnosti mají pro tento typ klientů připraveny speciální půjčky bez registru. Dostanete je i v případě, že nemáte čím ručit. Stačí prokázat výši příjmu a půjčka je vaše. Pokud jste však o zaměstnání přišli či z nějakého důvodu nechcete či nemůžete prokázat výši příjmu, nesmutněte. I pro vás mají nebankovní věřitelé přichystanou půjčku. Úvěry pro nezaměstnané jsou skvělou finanční injekcí pro všechny, kteří nemohou prokázat příjem.

Vyřízení půjček je velmi snadné, stačí vyplnit základní otázky v online dotazníku a odeslat jej na pobočku nebankovní společnosti. Pracovník vám dá obratem vědět, zda byla vaše žádost o půjčku schválena, či nikoliv. V drtivé většině případů však půjčku dostanete. Peníze můžete použít na cokoliv, ať už je to splátka vašich finančních závazků, nákup elektroniky či oprava automobilu. Nezapomínejte však na to, že nebankovní společnosti často kompenzují dostupnost jejich úvěrů vyššími úroky.