Osobní půjčky

Micro půjčka – jaké jsou hlavní výhody?

Mnozí z vás se občas dostanou do finanční tísně. Nejčastěji se problémy s penězi kupí před výplatou, kdy je jako naschvál zapotřebí platit různé složenky a poplatky. Jakmile pár dní otálíte, rázem musíte počítat s úroky a penále, což vás opět stojí nemalé množství peněz. Jak tomu zabránit? Stačí si na pár dní půjčit, a to třeba u společnosti Ferratum, která poskytuje micro půjčku.

Ferratum – rychlá půjčka je právě k těmto účelům ideálním řešením. Peníze si půjčíte maximálně na dobu 30 dní, v určitých případech a za splnění konkrétních podmínek je možné dobu splatnosti prodloužit až o dalších 60 dní, což je ovšem spojeno s poplatkem navíc.

Nedostatek peněz vyřešíte během několika minut

Velkou výhodou je fakt, že půjčka je skutečně rychlá. Peníze totiž můžete mít na svém účtu už během několika minut od podání žádosti a následného schválení. Své finanční problémy tak díky tomu máte možnost řešit rychle a bez zbytečných prodlev.

Musíte splnit jen minimum podmínek

Mezi pozitiva půjčky patří také minimální administrativní úkony. V zásadě stačí, když u sebe máte platný doklad totožnosti a číslo vašeho bankovního účtu. Je dobré, abyste u jiných společností neměli dluhy, protože v opačném případě se vaše šance na schválení půjčky a získání peněz snižuje. Pokud nemáte žádné nesplacené závazky a splňujete základní podmínky, se žádostí uspějete, procento schválení půjček je u Ferratum velmi vysoké.

Máte možnost získat půjčku bez poplatků

Půjčit si můžete až 10.000 Kč. To není nijak přehnaně vysoká částka, což lze brát jako další výhodu, protože s jejím splacením nebudete mít žádné větší starosti, jak tomu často bývá v případě klasických úvěrů, kdy si lidé půjčují desítky tisíc korun. Napoprvé vám navíc v rámci micro půjčky společnost poskytne až 9.000 Kč zcela zdarma, tedy bez poplatků. Do stanoveného termínu vrátíte stejnou sumu, jakou jste si vypůjčili.