Hypotéky,  Osobní půjčky,  Podnikatelské úvěry

Nebankovní půjčky bez registru ihned a to i pro podnikatele

Dnes, kdy banky zpřísňují svá pravidla na udělení úvěrů, nejrůznějším způsobem si vás prověřují a po zdlouhavém řízení vám bez okolků řeknou, že vám prostě nepůjčí, jsou nebankovní půjčky rychlou a efektivní cestou k penězům. Přitom nemusí zákonitě platit, že nebankovní půjčky jsou dražší než ty v bance. Většinou bývá jejich vyřízení bez dalších skrytých poplatků a skutečné náklady na splacení nebankovního úvěru si můžete jednoduše ověřit podle procentuálního koeficientu RPSN (roční procentní sazba nákladů). Nakonec můžete přijít na to, že nebankovní půjčka je ve vašem případě výhodnější než ta, kterou nabízí vaše banka.

Přes Esofin si navíc můžete půjčku sjednat online, operátor příslušné společnosti poskytující nebankovní půjčky se vám na základě vámi zadané objednávky ozve a již s vámi nezávazně probere všechny detaily půjčky. To vše s příslibem peněz do několika hodin.

Kromě nebankovních půjčkem můžete u Esofinu využít nabídek hypoték, řešení exekucí či půjček formou leasingu. V nabídce jsou také podnikatelské úvěry, jejichž výše se může vyšplhat až k 20 milionům, kdy stačí zavázat se nemovitostí ve vlastnictví firmy.