Hypotéky,  Osobní půjčky,  Pojištění

Nechte si poradit ve všem, co se peněz týká, ušetříte měsíčně až tisíce korun

Téměř každý z nás nějakým způsobem investuje své peníze, platí si různé pojistky či splácí hypotéku, spotřební úvěr či půjčku na auto. To vše stojí nějaké peníze a ke všem těmto produktům nabízejí banky i pojišťovny nějaké benefity v podobě slev či dodatkových pojištění zdarma.

Pokud se v tom všem člověk dobře vyzná, může na všech svých finančních transakcích ušetřit měsíčně nemalé peníze. Finanční transakcí nemáme na mysli nákupy akcií ani nic podobného. Na mysli tím máme třeba i prahobičejnou splátku stavebního spoření či povinného ručení.

Kdo se v tom má ale vyznat. Pojišťoven, bank, stavebních spořitelen a dalších finančních institucí je obrovské množství a stejně tak velké množství je i produktů, které nabízejí. Pro laika je proto téměř nemožné se v tomto všem zorientovat a i když nechce a brání se tomu zuby nehty, své peníze utrácí za pro něj sice zdánlivě výhodné pojištění či půjčky.

Každý z těchto produktů je pro něj jistě výhodný a užitečný. Přemýšleli jste ale někdy o tom, že toto vše je nějakým způsobem možné propojit a kombinovat? Mluvíme například o slevách v případě, že máte více různých pojistek u jedné pojišťovny nebo o tom, že se dají ušetřit peníze takzvanou konsolidací půjček, kdy dvě a více půjček spojíte do jedné a ušetříte tak nejen na úrocích ale především na měsíčních poplatcích spojených se správou více půjček a úvěrů.

Je prostě hodně věcí, kde se dá při správě rodinného rozpočtu ušetřit a nejde o malé peníze. Jde až o tisíce korun měsíčně. Obrátit se ale musíte na odborníky, kteří Vám v tomto pomohou a pro něž je kompletní finanční poradenství denním chlebem.

Pokud chcete opravdu ušetřit a mít své peníze v dobrých rukou, obraťte se například na finanční poradce společnosti EF CZ.