Osobní půjčky

Půjčka bez doložení příjmů: Na peníze dosáhnou OSVČ i nezaměstnaní

Nepříznivá finanční situace nutí každého k velmi rychlému řešení. Splatit své závazky ovšem všichni nemohou. Zejména nezaměstnaní a osoby samostatně výdělečně činné mají se získáním úvěru velké potíže. Banky jim nepůjčí, protože jejich jména figurují v registrech dlužníků a nebankovní společnosti si už také mnohem podrobněji zjišťují bonitu potenciálních klientů. Může za to především novela zákona, jež vešla v platnost v prosinci minulého roku. I proto je třeba hledat půjčku bez doložení příjmů. Čím by se měl vyznačovat? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Bez nahlížení do registru dlužníků

Moderní rychlá půjčka bez doložení příjmu se vyznačuje zejména absencí lustrace žadatelů. Jejich bonita může být v podstatě jakákoli. Určitě ale nepočítejte s tím, že by si vás i nebankovní poskytovatelé vůbec neprověřovali. Také nehodlají půjčit někomu, od koho již peníze nikdy neuvidí. Nejčastěji vše funguje tak, že do 10 000 korun půjčí bez dokládání příjmů a na základě platební morálky daného dlužníka jsou následně ochotny poskytnout i vyšší finanční částky.

Opravdu rychlé peníze

Charakteristickým znakem nebankovních půjček je také rychlé vyřízení. Získat peníze můžete zpravidla již do několika málo minut. Především nižší sumy do 10 000 korun jsou posílány ihned po podpisu úvěrové smlouvy. Mnohdy není problém nechat si peníze poslat i formou poštovní poukázky. Celá situace bude maximálně anonymní.

Transparentní úvěry z pohodlí domova

Velkou výhodou půjčky bez doložení příjmů, kterou je možné získat na bez-pujcka.cz, je i její maximální transparentnost. Přímo na zmiňovaných internetových stránkách si lze velmi jednoduše vymodelovat vámi zvolený úvěr a odeslat žádost. Vše si jednoduše vyřešíte z pohodlí vlastního domova. Stačí jen připojení k internetu a počítač, případně jiné chytré zařízení.