Osobní půjčky

Půjčka před výplatou se vyplatí jen ve chvíli, kdy jste si jisti

Žijeme v době, kdy je stále velmi snadné si vypůjčit mnoho peněz na to, co nemáme. Už jen ve jménu hesla “bydlet někde musím” nebo “přece nebudu bydlet celý život s rodiči” (všímejte si, kolik posměšných článků týdně na různých lifestylových magazínech o mamáncích vychází) si jsou Češi schopní na hypotéky ročně půjčit stovky miliard korun jen proto, aby se zavázali na 20 – 30 let k pravidelnému výdaji někde okolo 10 tis. korun měsíčně. A to v době, kdy ze všech stran slyšíte, jak je práce nejistá a je těžké ji najít. Že se vydáte za zaměstnáním do Prahy? Kolik lidí vašeho věku a profesního zaměření to mohlo napadnout před vámi a už v Praze přechodně bydlí nebo tam každý den dojíždějí? Kolik lidí to právě napadlo a chystají se to udělat a kolik jich to napadne za týden, měsíc či rok?

Stavební spořitelny, banky a půjčkové společnosti však vsázejí na to, že myslíme především sami na sebe. Já právě potřebuji nejnovější iPhone (všimli jste si, kolik studentů bez pravidelného příjmu vlastní telefon za 10 tis. a více? Potřebují jej ke své práci?), já právě potřebuji předražené značkové oblečení (zkuste se na víkend vydat třeba do Drážďan nebo Norimberka nebo si zaleťte do Paříže – budete žasnout nad cenami oblečení v zahraničí a za ušetřené peníze poplatíte výdaje na cestu a ještě si uděláte nezapomenutelný výlet) nebo já právě potřebuji si z ničeho nic pořídit některý spotřebič, kterých už mám doma plnou skříň. Pokud zrovna nehýříme nápady, jak své úspory rozfofrovat nákupy třeba v nejbližším nákupním centru nebo nákupem přes internet, připletou se nám do cesty nenadálé výdaje – za opravu auta, novou ledničku či pračku nebo čehokoliv v domácnosti, za léky či ošetření, za péči o své rodiče či děti, za koncert, festival, opravu domu či bytu… V takovém případě odborníci doporučují rezervu minimálně 6 a dokonce i 12 měsíčních příjmů, abyste si byli jisti už jen tím, že své výdaje utáhnete ve většině životních situací, do kterých se ani nemusíte dostat vlastní vinou.

Pokud si tedy jste jisti tím, na co vaše peníze jdou a naprosto bezpečně víte, že vám do měsíce dorazí další výplata a hrozí vám některý nenadálý výdaj a vaše finanční rezerva na to nestačí nebo s ní nechcete disponovat (máte ji například uloženou na termínovaném vkladu apod.), můžete si dovolit půjčku před výplatou. Půjčka je do 5000 Kč a je skutečně jen krátkodobá. Nenechte se však uchlácholit její výší, televize jsou plné případů, kdy se i z jízdy načerno vyklubaly soudní spory o desítky či stovky tisíc korun. Takže potřebujete-li půjčku ihned s okamžitým převodem na váš bankovní účet, ještě jednou se v klidu rozmyslete. Jste-li si skutečně jisti, pak si můžete při dalších žádostech (pokud je vám půjčka poprvé schválena a vaše údaje ověřeny) vyřídit i SMS půjčku. Půjčku poskytuje společnost MyCzechRepublicInfo.com s.r.o. se sídlem v Praze a PO BOXem v Liberci. Svůj bankovní účet má u FIO banky. Můžete si vybrat z variant půjčky na 7, 14, 21 či 28 dní. Férový přístup je v tom, že při zadání částky a výpůjční doby se ihned dozvíte, kolik peněz musíte za několik týdnů vrátit. O schválení půjčky se dozvíte do 60 minut. Takže máte-li jasno v tom, že peníze půjdou na skutečně potřebný výdaj a především, jste si naprosto jisti, že další výplata dorazí, je pro vás půjčka před výplatou snadnou cestou, jak vyřešit krátkodobou finanční tíseň a vyhnout se nepříjemnému půjčování peněz od přátel či rodiny.