Osobní půjčky

Půjčku mohou získat i nezaměstnaní

Doložit potvrzení o příjmech při žádosti o půjčku může být pro mnoho lidí kamenem úrazu. Například nezaměstnaní by v takovém případě neměli vůbec šanci půjčku kdekoli získat. Naštěstí pro ně existují i půjčky pro nezaměstnané.

Vzhledem k tomu, že příjmy lidí bez zaměstnání nejsou nikterak vysoké, ani tyto půjčky se nepohybují v řádech stovek tisíc, jak by si možná někdo představoval. Vypůjčit si ale v krizové situaci například na pořízení nové pračky či ledničky sumu nepřesahující řády desítek tisíc korun není až takový problém.

U některých lidí pak není problém pouze to, že jsou nezaměstnaní ale i to, že v minulosti neměli dost štěstí, opozdili se třeba i ne svou vinou při splátkách nějakého úvěru či půjčky a dostali se do registru dlužníků. Ani oni však nemusejí zoufat. I pro takovéto žadatele je možné v případě nějaké svízelné situace nějakou tu půjčku najít. Půjčky bez registru ihned poskytuje také dost, především nebankovních institucí. I zde je však nutné počítat s tím, že není možné vypůjčit si žádné horentní sumy peněz.

Protože se jedná v těchto případech většinou o půjčky z nebankovního sektoru, je nutné, aby si žadatel o takovou půjčku dával velký pozor, co podepisuje. Mohlo by se také lehce stát, že se ze svízelné situace dostane do situace rovnou zoufalé a to díky poplatkům, které některé nebankovní instituce půjčující peníze požadují. Žadatel o půjčku by měl hledat, a pokud bude hledat dobře, tak i najde a pokud nevíte co hledat, hledejte pojem Nebankovní půjčky bez poplatku.