Osobní půjčky

Půjčky bez registru

Někdy potřebujeme vyřídit půjčku rychle, aniž by pracovníci společnosti poskytující půjčku nahlíželi do registru dlužníků. Nejde ani tak o to, že bychom se v něm sami nalézali, ale že taková administrativa vyřízení půjčky notně zdržuje, což si v některých chvílích nemůžeme dovolit. Některé nebankovní společnosti takovou službu skutečně poskytují a při vyřizování půjček s nahlížením do registru dlužníků své zákazníky zbytečně nezdržují.

Půjčky bez registru ihned jsou již běžnou záležitostí. Při jejich vyřízení se nemusíte obávat zbytečných zásahů do vašeho soukromí. Současná praxe je taková, že společnosti poskytující půjčky dlouhodobě hledají takové klienty, kteří by opakovaně využívali jejich služeb. Při tom je od poskytnutí půjčky neodradí ani nějaký ten škraloup v historii jejich nového klienta. Společnost s ním buduje nový vztah založený na oboustranné důvěře a informace z registru dlužníků jsou na detailní posouzení příliš kusé. Navíc rozhoduje rychlost, s jakou společnost je schopna půjčku vyřídit.

K dalším službám, které již finanční instituce běžně nabízejí je také konsolidace půjček, která má za cíl sloučit vaše současné úvěry a nastavit podmínky, které by byly z celkového pohledu pro vás výhodnější. Cílem je představit vám takové řešení vaší finanční situace, které bude výhodnější než původní mix půjček.