Osobní půjčky

Půjčky bez ručitele a zástavy od Provident

Nebankovní Provident půjčky jsou výborným řešením pro všechny, kteří potřebují rychle půjčit finanční hotovost. Společnost Provident Financial (založená v Británii již v 19. století, v ČR od roku 1997) je považována za spolehlivého a férového poskytovatele nebankovních půjček.

Provident Financial dokonce zvítězil ve srovnání etiky podnikání nebankovních poskytovatelů půjček podle Indexu etického úvěrování, který vytváří organizace Člověk v tísni. Podívejte se i na další z mnoha výhod Provident půjčky.

Snadnost a rychlost. O půjčky bez registru a poplatku lze zažádat z pohodlí vašeho domova telefonicky nebo online formulářem. Váš obchodní zástupce s vámi projedná podrobnosti a finance lze získat už do pár hodin osobně nebo na účet.

Provident Financial má po celé České republice kolem 3000 zástupců a mnoho poboček, takže o to je žádost o půjčku a její získání snadnější a rychlejší.

Férové jednání. Provident půjčky jsou bez jakýchkoli skrytých poplatků, takže vždy přesně víte, kolik budete platit. Samozřejmostí je přehledná a srozumitelná smlouva, v níž jsou výrazně uvedeny všechny důležité údaje jako výše Provident půjčky, výše splátky a doba splácení.

Budete mít svého vlastního obchodního zástupce, který s vámi projde všechny podrobnosti a dotazy, dokud vám nebude vše jasné. Mnozí z nich byli dokonce také klienty.

Půjčky bez registru, poplatku a ručitele. Není potřeba mít ručitele ani být zajištěn nemovitostí či směnkou. Navíc Provident Financial na rozdíl od bank nenahlíží do registru dlužníků a neřídí se jím. A k získání půjčky stačí i relativně nízký příjem.

Jaká je výše Provident půjčky? Lze si půjčit 4 až 50 000 Kč a to v hotovosti i bezhotovostní formě. Navíc je na cokoli (bezúčelová) a nemusíte prokazovat, na co ji chcete použít. A jaké jsou další výhody Provident půjčky bez registru a poplatku? Navštivte jejich stránky. Dozvíte se zde užitečné tipy a rady, novinky o zákaznických akcích (možnost nechat si je zasílat na e-mail nebo mobilní telefon), využít chytrou Provident online kalkulačku nebo partnerského (affiliate) programu nebo u Provident Financial dokonce nastartovat kariéru.