Osobní půjčky

Půjčky se zástavou vozu: Získat hotovost může skoro každý

Slyšeli jste již o novele zákona týkajícího se spotřebitelských úvěrů? Pokud ano, zcela určitě víte, že od prosince loňského roku se situace okolo těchto úvěrů hodně zpřísnila. Poskytovatelé musejí být nejen registrovaní u České národní banky, ale mají za úkol hlídat si i bonitu potenciálních klientů. Jinými slovy, už nemohou půjčit každému. Proto si žadatele lustrují v registrech dlužníků a hledají co nejvíce záruk jejich schopnosti splácet! Přesto se ale najdou úvěry, jež vylepší i situaci stávajících dlužníků. Ano, jedná se o půjčky se zástavou vozu.

Peníze získáte oproti zástavě vozu

Ač se možná tato skutečnost zdá logická, pro mnohé jde o nejdůležitější zjištění. Poskytovatel totiž nenahlíží do registru dlužníků a zajímá jej pouze hodnota vašeho dopravního prostředku. Ten bude oceněn a poslouží jako efektivní zástava. Poměrně důležitá je samozřejmě i výše úvěru a délka jeho splácení. Obě dvě charakteristiky se odvíjí od konkrétní odhadnuté ceny zastaveného automobilu.

Dva modely zástavy auta

Jaký je průběh půjčky se zástavou vozu? Může být dvojí. Jakousi klasiku představuje půjčka, kdy zastavíte vůz, který následně zůstane na hlídaném parkovišti. Druhou variantu, jež je poměrně oblíbená, představuje úvěr, při němž sice vůz necháte ocenit, nicméně následně vám bude nabídnuta půjčka a vy jím budete moci dále jezdit. Zůstanete tak neustále mobilní bez jakéhokoli zbytečného omezování.

Najděte toho správného poskytovatele

Že nevíte, kde takovouto půjčku realizovat? Naším tipem je autozastavárna Zastavuz.cz. Ta nabízí velmi rychlou realizaci celého procesu. Peníze můžete mít do pouhých 30 minut. Volit u ní lze z obou předchozích jmenovaných druhů, tedy Money&Store a Money&Drive. Poskytovatel této rychlé půjčky mající více než 50 % spokojených zákazníků nabízí i speciální konzultace a mnohé další služby.