Ostatní půjčky a úvěry

Rychlá půjčka před výplatou

Pokud vás odrazuje od nebankovní půjčky nejasná struktura poplatků a úroků a potřebujete si půjčit menší obnos na vcelku krátkou dobu několika týdnů, existuje pro vás ideální varianta. Bohužel si budete muset trochu připlatit, ale za to máte jasně dané podmínky a přesně víte, na čem jste. Rychlou půjčku si můžete online vyřídit do deseti minut a na splacení máte přesně 21 dní. Tuto lhůtu si můžete prostřednictvím mailu prodloužit o dalších 7, 14 nebo 21 dní opět za příslušný poplatek. Výhodou je, že půjčku získáte bez osobní schůzky, tedy online a dokonce bez potvrzení příjmu. Vhodná je tak ve chvíli, kdy vám zbývá pár dní do výplaty a nebo potřebujete pokrýt nenadálé výdaje, ač právě nemáte pravidelný příjem. Platí varování, že rychlá půjčka není vhodná ve chvíli, kdy si nejste naprosto jisti tím, že ji dokážete v lhůtě splatit.

Na pokrytí náhlých finančních výdajů má sloužit vlastní finanční rezerva, pokud schází a přitom příjem je na obzoru, nezbývá než sáhnout po rychlé půjčce. Na webu stačí jen vyplnit formulář žádosti nebankovní půjčky obsahující údaje jako vaše jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, bankovního účtu a mobilního telefonu a dále jen mail a vaši adresu. Ničím víc se nemusíte zbytečně trápit. Vše je absolutně diskrétní, takže pokud vám zrovna není milé, že si musíte tento měsíc vypůjčit na náhlé výdaje, nemusíte se obávat o své soukromí.

Peníze k vám dorazí z účtu v Komerční bance, takže pokud služby této banky využíváte, budete mít peníze na účtu doslova ihned po vyřízení vaší žádosti o půjčku. Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty a v případě včasného splacení i dopřeje nerušenou rodinnou pohodu. Rozhodně se však ještě jednou zamyslete nad jejím účelem. Nemá smysl za půjčené peníze koupit věc, která vám nepřinese užitek nebo kterou životně nepotřebujete.