Osobní půjčky

Rychlou půjčku lze získat do jedné minuty

Trápí vás akutní finanční potíže a potřebujete rychle sehnat alespoň pár tisíc korun, abyste byli schopni zaplatit složenky, nájem, případně mít na jiné nenadálé výdaje? Možností je využití rychlé půjčky.

Doba se mění, na peníze už nečekáte dny a týdny

Když se dříve uvedl pojem rychlá půjčka, lidé měli za to, že její vyřízení potrvá dva, možná tři dny. Ano, u bank to tak většinou fungovalo, často praxe trvá dodnes. Jenže existují situace, kdy člověk potřebuje peníze nikoliv za pár dní, ale zkrátka ihned, tedy ještě týž den, kdy o peníze požádá.

Naštěstí se oproti minulosti situace výrazně změnila s tím, jak na finanční trh vstoupily soukromé společnosti. Ty totiž nabízejí extrémně rychlé vyřízení půjček, které často trvá jen několik málo minut. Peníze na účtu tak máte rychle a navíc bez zbytečných administrativních úkonů.

Ferratum nabízí půjčku až 35.000 Kč

Přesně takto funguje Ferratum – rychlá půjčka. Jedná se o produkt, který je určený pro širokou veřejnost. Stačí splnit jen několik základních kritérií, abyste na něj dosáhli. V zásadě je nutné mít k dispozici platný občanský průkaz (případně jiný doklad totožnosti), číslo bankovního účtu vedeného na vaše jméno a aktivní mobilní telefon. Společnost půjčuje lidem, kteří u ní nemají předchozí nesplacené závazky.

Poté už si stačí jen zvolit, kolik peněz chcete půjčit, respektive na jakou dobu. Napoprvé dokonce neplatíte ani žádné poplatky, jestliže peníze vrátíte v řádné výši a včas. Základní lhůta na vrácení prostředků je 45 dní, lze ji však prodloužit až o dalších 60 dní. Pro opakované klienty společnost poskytuje možnost půjčit si naráz až 35.000 Kč. S takovýmito penězi už snadno zaplatíte vše potřebné.

U rychlých půjček je výhodou i fakt, že se dají kompletně vyřídit online a přes mobilní telefon. Nikam nemusíte chodit, peníze vám přijdou na účet. V případě zmíněné půjčky už do jedné minuty od schválení, záleží však na bance, u níž máte účet vedený.