Osobní půjčky,  Podnikatelské úvěry

Výhodné půjčky České spořitelny

Na našem trhu existuje velké množství subjektů, které poskytují různé půjčky. Především to jsou nebankovní instituce, které lákají řadu klientů především na nevýhodné podmínky a velké úroky. Pokud i vy jste v situaci, kde potřebujete půjčit peníze a stále zvažujete od koho, je pro vás připravena půjčka Česká spořitelna. Díky ní si můžete být jisti, že vám peníze půjčí stabilní a férový partner, který na českém bankovním trhu figuruje. Tato půjčka má především celou řadu výhod. Jedna z nich je samozřejmě bezúčelnost. Získané peníze tak můžete využít na cokoliv a nikomu nemusíte sdělovat, na co konkrétně si je půjčujete.

Online vyřízení půjčky

Naprostou samozřejmostí je nejenom rychlé vyřízení, ale také i samotná žádost. Tu lze podat online, tedy pomocí internetu z pohodlí vašeho domova. Výhodou je, že Česká spořitelna půjčky poskytuje přímo na míru vašim potřebám. Můžete si tedy vybrat konkrétní částku a to až do výše 600 000 korun českých. Vše závisí na vašem příjmu, který je hlavním kritériem při rozhodování, zda budete moci půjčku splácet, či nikoliv. Česká spořitelna se totiž zaměřuje na odpovědné půjčování a není v jejím zájmu, aby půjčka zatížila něčí finanční situaci více, než je nutné. Zvláště pokud skutečně není nutná.

Půjčky i pro podnikatele

Jste-li v situaci, kdy půjčku skutečně potřebujete na jakýkoliv nečekaný výdaj, je půjčka skvělým řešením. Zvláště v případech, kdy se jedná například spotřebič do bytu nebo automobil, který potřebujete k práci. Česká spořitelna půjčka vám je vždy plně k dispozici a vy tak během rychlé schvalovací lhůty můžete požadované peníze získat. Velkou výhodou je, že je poskytována nejenom zaměstnancům v pracovním poměru, ale také podnikatelům, tedy osobám samostatně výdělečně činným. Každá žádost je samozřejmě posuzována individuálně a jak již bylo zmíněno, hlavně velmi rychle, aby si klient případným čekáním nezpůsobil další finanční problémy. Naprostou samozřejmostí je také volba délky splácení, které se obvykle pohybuje od tří do sedmi let, v závislosti na potřebách klienta.