Osobní půjčky

Za jakých okolností se vyplatí nebankovní rychlá půjčka?

Finančně tíživá situace se čas od času nevyhne žádnému z nás. Dostat se z ní samozřejmě není jednoduché i přesto, že půjčky dnes poskytují jak bankovní domy, tak i spousta nebankovních společností. Právě na úvěry mimo bankovní sektor se zaměříme v následujících řádcích, konkrétně se podíváme, za jakých okolností se tyto půjčky vyplatí. Rozhodně totiž nelze počítat s tím, že všechny nabízené finanční produkty tohoto charakteru jsou výhodné. Nezapomeneme dát také tip na konkrétní úvěr, který stojí minimálně za zvážení.

Minimální manipulační poplatky a úroky

Prvním a nejdůležitějším aspektem musí být bezesporu to, kolik přeplatíte. U mnohých nebankovních společností jsou manipulační poplatky a úroky v astronomické výši. Pohodlně si přímo na webu poskytovatele spočítejte, kolik peněz mu budete muset vrátit navíc. Jestliže vám tuto informaci přehledně neposkytne, rychle pryč k jiné společnosti!

Flexibilní splátkový kalendář

Ne každý může splácet po vysokých částkách krátkou dobu. Poskytovatel by se vám měl z hlediska časového rozvržení splátek přizpůsobit. Stejně tak si vymodelujete i celkovou výši jednotlivých splátek tak, abyste byli schopni vždy včas poslat částku na účet dané společnosti.

Rychlost poskytnutí a ostatní výhody

Celková rychlost podpisu úvěrové smlouvy a zaslání peněz je důležitá hlavně pro ty, kteří potřebují splatit stávající půjčky co možná nejrychleji. I v takovéto situaci se ale vyplatí zachovat chladnou hlavu. Mnohé expresní půjčky se totiž vyznačují právě neúměrně vysokými poplatky.

Vsaďte na jistotu mezi nebankovními půjčkami

Na jaký konkrétní úvěr tedy vsadit? Výbornou volbou je Ferratum – rychlá půjčka od známého poskytovatele Ferratum Bank. Tato známá finanční instituce nabízí hned několik úvěrů, mezi které se řadí Ferratum Micro, Plus a Credit. Zejména posledně jmenovaný úvěr je pozoruhodný, jelikož funguje podobně jako kontokorent. Jeho prostřednictvím získáte tolik potřebnou finanční rezervu za výhodných podmínek.