Pojištění

Cestovní pojištění online přímo od Generali

Pojišťujete se na cesty a nemáte dobrý pocit z toho, zda a v jaké výši byste případné pojistné plnění skutečně dostali? Pojišťovna Generali vám dává pocit jistoty a bezpečí zavedené mezinárodní finanční skupiny. Její postupy pojištění byly v roce 1999 jako u první české pojišťovny potvrzeny certifikáty kvality ISO. Její bezvadné služby jsou každoročně prověřovány nezávislým auditem mezinárodní společnosti ÖQS. Při uzavírání pojistné smlouvy na cesty po zahraničí a tuzemsku se nemusíte obtěžovat s cestou na pobočku a cestovní pojištění si můžete vyřídit z pohodlí domova přes on-line formulář (dokonce se slevou!). Samozřejmě, jak to u velkých společností bývá zvykem, můžete telefonicky kontaktovat klientský servis nebo si dokonce sjednat osobní schůzku s poradce společnosti Generali.

Na svých cestách se tak už nebudete muset obávat vysokých výloh za případné léčebné úkony, můžete se připojistit i na pracovní cestě, cestovní pojištění vám poskytne hrazení asistenčních a právních služeb. Pracovníci asistenční služby společnosti Generali vám budou k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce a to po celém světě. Peníze se vám vrátí i v případě zrušení zájezdu nebo budete-li muset neodkladně zájezd přerušit. Vaše zavazadla mohou být pojištěna proti krádeži, vás zase cestovní pojištění uchrání v případě odpovědnosti za škodu.

Cestovní pojištění online od společnosti Generali bude dobrým společníkem na vašich cestách. Díky němu si užijete bezstarostné prázdniny, dovolenou, i pracovní cestu.