Pojištění

Chcete OPRAVDU ušetřit za povinné ručení?

Povinné ručení patří mezi největší nepříjemnosti, kterým se žádný motorista nevyhne. Tedy ne samotné povinné ručení, to jistě nepříjemné není. S pocitem, že budeme v případě námi zaviněné havárie platit škodu způsobenou na cizím vozidle, by se nám neřídilo dvakrát nejlépe. Nepříjemné je za povinné ručení platit. A že mnohdy nejde o pár korun. Pakliže jste se povinné ručení sjednávali před několika lety, s velkou pravděpodobností se za něj momentálně přeplácíte více, než je zdrávo. V případě, že byste využili nabídku výhodnějšího povinného ručení, můžete ušetřit i několik tisíc korun ročně.

Sjednejte si povinné ručení 2012 za lepších podmínek a ušetřete. Pokud nevíte, která pojišťovna nabízí výhodnější povinné ručení, můžete to zjistit díky online kalkulačce. Povinné ručení kalkulačka je velmi šikovný nástroj, díky kterému během chvíle porovnáte nabídky hlavních pojišťoven na českém trhu. Velmi užitečnou kalkulačku najdete na topsrovnani.cz. Princip je velmi jednoduchý, vyplníte online formulář, ve kterém vyberete vhodné údaje o vás a vašem vozidle. Poté, co formulář odešlete, vám obratem přijde výsledek srovnání. Díky tomu můžete ročně ušetřit až 9 tisíc korun, což rozhodně není zanedbatelná částka.

Je velmi složité porovnat nabídky pojišťoven svépomocí. Abyste dospěli k nějakému výsledku, museli byste prohledat portály všech pojišťoven, což by zabralo mnoho hodin. Díky online kalkulačce šetříte nejen peníze, ale i čas. Sjednat si nové povinné ručení můžete i online. Prakticky každá pojišťovna nabízí, že za vás vyřeší veškerou administrativu, včetně vypovězení staré smlouvy. K tomu, abyste mohli stávající smlouvu vypovědět, musíte splňovat podmínky, které smlouva stanovuje. Pokud vás zajímají detailní informace o povinném ručení, podívejte se na stránky České asociace pojišťoven.