Pojištění

Lepší povinné ručení od Direct

Povinné ručení  je produkt, který nabízí všechny pojišťovny. Ne všechny pojišťovny však mají stejné podmínky a už vůbec ne ceny. Ty se liší opravdu hodně a hodně se tudíž dá na povinném ručení i ušetřit. Jak je to možné?

To je jednoduché. Některé pojišťovny musí platit tisíce zaměstnanců a provoz poboček ve všech městech. To se pak pochopitelně musí projevit i na ceně pojištění.

Pojišťovna Direct je v tomto jiná. Žádná honosná sídla ani desítky tisíc zbytečných zaměstnanců v pojištění platit nemusíte. Platíte opravdu jen to, co kupujete. Tedy povinné ručení.

Potřebují pojišťovny vůbec tolik poboček a zaměstnanců? Vzpomeňte si, kdy jste naposledy potřebovali na pobočku zajít? Nebylo to náhodou tehdy, když jste pojistku uzavírali? Nebo to bylo tehdy, když jste řešili povinnou událost jako je například dopravní nehoda?

Toto vše se dá snadno vyřídit po telefonu či po internetu. Alespoň povinné ručení Direct toto umožňuje a to je také důvod toho, proč se na něm dá tolik ušetřit. Prostě neplatíte nic navíc. Žádné přepychová sídla ani služební automobily ředitelů místních poboček, které jste stejně nikdy neviděli.